RSS | Elektrik - Elektronik Mühendisliği Bölümü | T.C. Trakya Üniversitesi http://eemuh.trakya.edu.tr/rss/ T.C. Trakya Üniversitesi - Elektrik - Elektronik Mühendisliği Bölümü - RSS Wed, 21 Feb 18 22:17:03 +0300 Trakya Üniversitesi - Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Web Geliştirme Ekibi webmaster@trakya.edu.tr webmaster@trakya.edu.tr 07.02.2018 ... Staj Değerlendirmesi https://eemuh.trakya.edu.tr/news/staj-degerlendirmesi https://eemuh.trakya.edu.tr/news/staj-degerlendirmesi 16.01.2018 ... Akademik Kadro https://eemuh.trakya.edu.tr/staff_group/akademik-kadro https://eemuh.trakya.edu.tr/staff_group/akademik-kadro 16.01.2018 ... Elektrik Tesisleri Anabilim Dalı https://eemuh.trakya.edu.tr/staff/elektrik-tesisleri-anabilim-dali https://eemuh.trakya.edu.tr/staff/elektrik-tesisleri-anabilim-dali 16.01.2018 ... Elektromanyetik Alanlar ve Mikrodalga Tekniği Anabilim Dalı https://eemuh.trakya.edu.tr/staff/elektromanyetik-alanlar-ve-mikrodalga-teknigi-anabilim-dali https://eemuh.trakya.edu.tr/staff/elektromanyetik-alanlar-ve-mikrodalga-teknigi-anabilim-dali 16.01.2018 ... Elektronik Anabilim Dalı https://eemuh.trakya.edu.tr/staff/elektronik-anabilim-dali https://eemuh.trakya.edu.tr/staff/elektronik-anabilim-dali 16.01.2018 ... Kontrol Anabilim Dalı https://eemuh.trakya.edu.tr/staff/kontrol-anabilim-dali https://eemuh.trakya.edu.tr/staff/kontrol-anabilim-dali 15.01.2018 ... Telekomünikasyon Anabilim Dalı https://eemuh.trakya.edu.tr/staff/telekomunikasyon-anabilim-dali https://eemuh.trakya.edu.tr/staff/telekomunikasyon-anabilim-dali 04.12.2017 ... TREDAŞ’a Teknik Gezi https://eemuh.trakya.edu.tr/news/tredas-a-teknik-gezi https://eemuh.trakya.edu.tr/news/tredas-a-teknik-gezi 01.12.2017 ... Öğretim görevlimizin katıldığı konferans (ICBHI 2017) ve uluslararası başarısı https://eemuh.trakya.edu.tr/news/ogretim-gorevlimizin-katildigi-konferans--icbhi-2017--ve-uluslararasi-basarisi https://eemuh.trakya.edu.tr/news/ogretim-gorevlimizin-katildigi-konferans--icbhi-2017--ve-uluslararasi-basarisi 01.12.2017 ... Öğretim görevlimizin katıldığı konferans (EMBC 2017) https://eemuh.trakya.edu.tr/news/ogretim-gorevlimizin-katildigi-konferans--embc-2017 https://eemuh.trakya.edu.tr/news/ogretim-gorevlimizin-katildigi-konferans--embc-2017 24.10.2017 ... Vize Sınav Programında Değişiklik https://eemuh.trakya.edu.tr/news/vize-sinav-programinda-degisiklik https://eemuh.trakya.edu.tr/news/vize-sinav-programinda-degisiklik 26.09.2017 ... Bitirme Projesi https://eemuh.trakya.edu.tr/news/bitirme-projesi https://eemuh.trakya.edu.tr/news/bitirme-projesi 31.05.2017 ... Bütünleme Sınav Programında Değişiklik! https://eemuh.trakya.edu.tr/news/butunleme-sinav-programinda-degisiklik https://eemuh.trakya.edu.tr/news/butunleme-sinav-programinda-degisiklik 10.05.2017 ... Bitirme Projeleri https://eemuh.trakya.edu.tr/news/bitirme-projeleri https://eemuh.trakya.edu.tr/news/bitirme-projeleri 27.04.2017 ... Teknik Gezi https://eemuh.trakya.edu.tr/news/teknik-gezi https://eemuh.trakya.edu.tr/news/teknik-gezi 24.04.2017 ... Dr. Korhan Cengiz' in Katıldığı Konferans ve Oturum Yöneticiliği https://eemuh.trakya.edu.tr/news/dr--korhan-cengiz--in-katildigi-konferans-ve-oturum-yoneticiligi https://eemuh.trakya.edu.tr/news/dr--korhan-cengiz--in-katildigi-konferans-ve-oturum-yoneticiligi 28.03.2017 ... EMO Son Sınıf Öğrencileri Bitirme-Tasarım Proje Ödülleri https://eemuh.trakya.edu.tr/news/emo-son-sinif-ogrencileri-bitirme-tasarim-proje-odulleri- https://eemuh.trakya.edu.tr/news/emo-son-sinif-ogrencileri-bitirme-tasarim-proje-odulleri- 08.03.2017 ... 2016 Yaz Dönemi Staj Değerlendirme Sonuçları https://eemuh.trakya.edu.tr/news/2016-yaz-donemi-staj-degerlendirme-sonuclari https://eemuh.trakya.edu.tr/news/2016-yaz-donemi-staj-degerlendirme-sonuclari 03.02.2017 ... 2016 - 2017 Bahar yarıyılı ders kayıtları https://eemuh.trakya.edu.tr/news/2016---2017-bahar-yariyili-ders-kayitlari https://eemuh.trakya.edu.tr/news/2016---2017-bahar-yariyili-ders-kayitlari 19.01.2017 ... 2016-2017 Bütünleme Programı Güncellemesi https://eemuh.trakya.edu.tr/news/2016-2017-butunleme-programi-guncellemesi https://eemuh.trakya.edu.tr/news/2016-2017-butunleme-programi-guncellemesi