Öğrencilerimizin Başarısı

Trakya Üniversitesi tarafından düzenlenen öğrenciler arasında girişimcilik kültürünü geliştirmeyi amaçlayan Yumurta Çatladı Proje Yarışması ödül töreni Edirne Valisi Hasan DURUER, Rektörümüz Prof. Dr. Yener YÖRÜK, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreter Vekili Mehmet KARAMAN, Rektör Yardımcıları, Akademisyenler ve öğrencilerin katılımı ile gerçekleşti. Törende Trakya Teknopark Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yrd. Doç. Dr. Oğuzhan Erdem, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreter Vekili Mehmet KARAMAN, Rektörümüz Prof. Dr. Yener Yörük ve Vali Hasan DURUER birer konuşma yaptı.

Resim

Trakya Üniversitesi Balkan Yerleşkesi Kongre Merkezinde yapılan ödül töreninde konuşmaların ardından gerçekleştirilen sunumlarda gruplar, Edirne’nin kalkınması için hazırladıkları projelerini paylaştı.

Resim

Bölümümüz 2. sınıf öğrencilerinden; Mehtap DİNÇ, Hatice Nur DOĞRU, Cansu SEFİL ve Emrah KILIÇ hazırladıkları “Dezavantajlı Konumda Olan Bölge Kadınlarının Ekonomik ve Sosyal Hayata Katılımı” adlı proje ile ikincilik ödülüne lâyık görüldüler.

Resim

Ayrıca Bilim ve Teknoloji İl Müdürü Engin BİŞAR tüm katılımcılara Proje Eğitimi sertifikası verdi.

Resim

Öğrencilerimize başarılarının devamını dileriz.
Bu içerik 19.02.2014 tarihinde yayınlandı ve toplam 1417 kez okundu.